Pulsar NS 200 White 2018 - Bazart

Обсуждение мотоцикла BAJAJ Pulsar 200NS
Аватара пользователя
Bazart
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 15 мар 2018, 08:27
Откуда: Бровары\Киев

Pulsar NS 200 White 2018 - Bazart

Сообщение Bazart » 15 мар 2018, 16:37

Привіт! Нарешті я однією ногою вступив в клуб індусоводів (а іншою міцно та з гордістю стою з китаєводами :) )
Ще не проїхав жодного метра, але вже став власником білого красеня:

Изображение

До цього я три сезони по можливості їздив на Keeway RK3 150cc (набігав АЖ 3.5 тисячі :roll: ), а на осінь ще взяв для фану пітбайк Viper V150P - він же Kayo 155cc з двигуном Зонгшен і крутяцькою підвіскою.

І ось нарешті в моїй конюшні оселився головний жеребець з індійською бінді\чандрою\тіллаком на лобі :lol: (так радісно, що постійно хочеться танцювати та співати якусь жваву пісеньку на хінді! )

Якість збірки, пластику, зазорів між елементами вражає! Дійсно, це перевершило мої самі сміливі сподівання. Особливо з огляду на цілком демократичну вартість. Наляканий такою підозрілою досконалістю відразу ж розібрав бокові панелі, та почав вишукувати недоліки, гггг :

Изображение

Знайшов АЖ два недоліки, хех, (які виправляються за лічені хвилини):

Изображение

Изображение

Уррраааа, тепер я знайшов хоч щось і можу спати спокійно :)

Попереду - 2 тисячі кілометрів обкатки, яку я планую витримати стійко та з задоволенням, та чудова весна і літо.
Дуже радий стати Баджоводом. Далі буде.... якось згодом.



Аватара пользователя
IryxBro
Админ
Сообщения: 510
Зарегистрирован: 03 янв 2018, 16:50
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Pulsar NS 200 White 2018 - Bazart

Сообщение IryxBro » 15 мар 2018, 22:17

Поздравляю. Спасибо за отзыв. Конь - огонь!


Супермодератор.
Bajaj Pulsar NS200, Avenger 220, Dominar 400, Dominar 400UG, Yamaha FZ6S2, Honda CB600F, Kawasaki Ninja 650 (ER6F)
https://zmarketchangers.com

Аватара пользователя
Bazart
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 15 мар 2018, 08:27
Откуда: Бровары\Киев

Re: Pulsar NS 200 White 2018 - Bazart

Сообщение Bazart » 15 мар 2018, 23:17

Дякую за привітання! Здається я знаю Вас під іншим ніком на дружньому форумі (професійне захоплення дронами ;) ? )
За тижні півтора сподіваюся отримати всі необхідні документи і поставити байк на облік в МРЕО. А там вже й може дійсно весна прийде. Цікаво що байки 2018 року відразу без захисту "сарі" пассажирки зліва маятнику та передніх тримачів номера - гууут, бо довелося б морочитися з демонтажем.



Аватара пользователя
IryxBro
Админ
Сообщения: 510
Зарегистрирован: 03 янв 2018, 16:50
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Pulsar NS 200 White 2018 - Bazart

Сообщение IryxBro » 16 мар 2018, 10:17

Bazart писал(а):
15 мар 2018, 23:17
Дякую за привітання! Здається я знаю Вас під іншим ніком на дружньому форумі (професійне захоплення дронами ;) ? )
За тижні півтора сподіваюся отримати всі необхідні документи і поставити байк на облік в МРЕО. А там вже й може дійсно весна прийде. Цікаво що байки 2018 року відразу без захисту "сарі" пассажирки зліва маятнику та передніх тримачів номера - гууут, бо довелося б морочитися з демонтажем.
Да, по модельному спорту и хобби - вы правильно поняли. Это я.

Смотрю я на погоду и понимаю, что в Киеве, пока, сезон далек от начала...


Супермодератор.
Bajaj Pulsar NS200, Avenger 220, Dominar 400, Dominar 400UG, Yamaha FZ6S2, Honda CB600F, Kawasaki Ninja 650 (ER6F)
https://zmarketchangers.com

Аватара пользователя
Bazart
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 15 мар 2018, 08:27
Откуда: Бровары\Киев

Re: Pulsar NS 200 White 2018 - Bazart

Сообщение Bazart » 25 мар 2018, 15:49

Закінчив фарбувати гараж, попереду ще приємне та більш просте облаштування моєї мото-лабораторії :roll:

Изображение

Зняв усі наліпки-контрольки, натер та обезжирив весь пластик, замудохався нігтями підчипляти плівку фари та витягати по шматочку - розібрав всю мордаху :))

Изображение

а далі почав дивитись, що можна заховати в наш "багажник" - і таки найнеобхідніше влізе! (треба лише знайти баллончик герметика для шин не довший 15-16 см)

Изображение

Так в піддон АКБ ще чудово поміщаюється набір для ремонту безкамерних шин, пару стяжок та ізолента:

Изображение

Всі ричаги, дзеркала та лапки підлаштовані під мене. Зняті всі плівочки та наліпочки - можна починати вже весну :) - I'm ready to race!

Изображение



Аватара пользователя
IryxBro
Админ
Сообщения: 510
Зарегистрирован: 03 янв 2018, 16:50
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Pulsar NS 200 White 2018 - Bazart

Сообщение IryxBro » 25 мар 2018, 17:27

симпатичный гаражик. для съемок пойдет.


Супермодератор.
Bajaj Pulsar NS200, Avenger 220, Dominar 400, Dominar 400UG, Yamaha FZ6S2, Honda CB600F, Kawasaki Ninja 650 (ER6F)
https://zmarketchangers.com

Аватара пользователя
Bazart
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 15 мар 2018, 08:27
Откуда: Бровары\Киев

Re: Pulsar NS 200 White 2018 - Bazart

Сообщение Bazart » 02 апр 2018, 10:39

Документи на байк вже у мене, разом з чудовим подарунком від МотоБро (Бровари) - клубною футболкою мого розміру :). Взагалі, кожен приїзд в МотоБро переповнює організм кофеїном та позитивними емоціями!

Ну і зробив (поки байк чистий) невеличку фотосессію свого пульсара. Погодьтеся, білий дійсно рулить!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

На цьому тижні поставлю на облік, зроблю страховку і вйо долати наші перші кілометри!



av1507
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 20 мар 2018, 19:59

Re: Pulsar NS 200 White 2018 - Bazart

Сообщение av1507 » 02 апр 2018, 13:14

Bazart писал(а):
02 апр 2018, 10:39
Документи на байк вже у мене, разом з чудовим подарунком від МотоБро (Бровари) - клубною футболкою мого розміру :). Взагалі, кожен приїзд в МотоБро переповнює організм кофеїном та позитивними емоціями!

Ну і зробив (поки байк чистий) невеличку фотосессію свого пульсара. Погодьтеся, білий дійсно рулить!

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

На цьому тижні поставлю на облік, зроблю страховку і вйо долати наші перші кілометри!
Удачи! Мот красивый, гараж под стать! Не забывайте делиться впечатлениями, эмоциями!



Аватара пользователя
Bazart
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 15 мар 2018, 08:27
Откуда: Бровары\Киев

Re: Pulsar NS 200 White 2018 - Bazart

Сообщение Bazart » 10 апр 2018, 10:57

Розміняв першу сотню км пробігу.
Намагаюся не перевищувати 4-4.5 тис оборотів по таху і розганятися плавно.
Все кілометри - по вулицях і вуличках рідних Броварів - вирішив, що в міському циклі з безліччю розгонів \ гальмувань краще буде проходити притирання двигуна і КПП. Та й підвіска відпрацьовує купу лежачих поліцейських. Дороги в самому Бро хороші, так шо за ямками я виїжджаю на об'їзну - тут їх в достатку будь-яких форм, розмірів і глибини: D
 
Отже, мої спостереження - звикаю рахувати передачі, все ще не вистачає покажчика включеної передачі. Останні кілька десятків світлофорів почав вже набагато легше знаходити нейтралку- передачі включаються набагато чіткіше і коротше, ніж на попередньому Ківейчіку, довго пристосовувався до короткого ходу важеля і малого зусилля. Почали припрацьовуватися колодки з дисками. На передньому ричагу гальма досить тільки вказівного пальця - два пальця вже дають зайве зусилля. Зчеплення двома пальцями витискати зручніше, хоча воно м'яке. Підвіска трохи жорсткувата для моїх 70 кг в екіпі, але передня вилка ковтає ями м'яко.
 
Холостий - потрібно відрегулювати - на холодну чітко тримає свої 1.400 об \ хв, але після прогріву на світлофорах вже виростають на 2.400-2.500 об \ хв. Простежу, можливо я не до кінця прикриваю підсос (не звертав увагу).

Як би там не було, обкатка річ хороша. На таких швидкостях і сам Вкочує після піврічної перерви, та й поведінку мотоцикла вивчаєш на безпечних швидкостях.

Изображение

Изображение



av1507
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 20 мар 2018, 19:59

Re: Pulsar NS 200 White 2018 - Bazart

Сообщение av1507 » 12 апр 2018, 13:47

Что тут скажешь, - счастливый обладатель! Не гвоздя, не жезла!



Ответить

Вернуться в «BAJAJ Pulsar 200NS (Kawasaki Pulsar 200NS, Rouser 200NS)»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей