Люди, відгукнуться, можливо мені потрібні саме Ви!!!

Обсуждение мотоцикла BAJAJ Pulsar 200NS
Ответить
Аватара пользователя
oleksandr.khilchuk
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 31 янв 2018, 23:20

Люди, відгукнуться, можливо мені потрібні саме Ви!!!

Сообщение oleksandr.khilchuk » 31 янв 2018, 23:32

Шукаю власників цих чудових мотоциклів. Почну з чого що хочу придбати мотоцикл (не перший)Багато читав, передився відео, Пульсар в лідерах в моєму списку надійності і економічності. Так ось до чого я йду, в живу я його бачив, сидів в магазині, але хочеться спробувати проїхатись, чи підійде він мені. Хто з Луцька або по близу проживає і може прокатати, дати проїхатись буду вам дуже вдячний.
P.S. ну не за безплатно звісно😉 водійські права і досвід їзді на мотоциклі присутні))



Аватара пользователя
igor.sahno
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 16 янв 2018, 14:41

Re: Люди, відгукнуться, можливо мені потрібні саме Ви!!!

Сообщение igor.sahno » 01 фев 2018, 17:04

oleksandr.khilchuk писал(а):
31 янв 2018, 23:32
Шукаю власників цих чудових мотоциклів. Почну з чого що хочу придбати мотоцикл (не перший)Багато читав, передився відео, Пульсар в лідерах в моєму списку надійності і економічності. Так ось до чого я йду, в живу я його бачив, сидів в магазині, але хочеться спробувати проїхатись, чи підійде він мені. Хто з Луцька або по близу проживає і може прокатати, дати проїхатись буду вам дуже вдячний.
P.S. ну не за безплатно звісно😉 водійські права і досвід їзді на мотоциклі присутні))
Доброго дня ) У місті Луцьк є офіційний диллер BAJAJ - МОТОСВІТ. вул. Конякина 35-37. Тел. 0503780011



Аватара пользователя
Paluch
Сообщения: 20
Зарегистрирован: 04 янв 2018, 18:06

Re: Люди, відгукнуться, можливо мені потрібні саме Ви!!!

Сообщение Paluch » 01 фев 2018, 22:32

Раджу звернутись до дилера в Луцьку. Не думаю, що там відмовлять при Ваших намірах купівлі мото - в тест драйві. Тим більш мотоцикл NS200 є одним із продаваємих моделей Bajaj по всьому світу. Гарантія 2 роки без обмежень по пробігу.


Все будет хорошо!!! :D :D

Аватара пользователя
oleksandr.khilchuk
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 31 янв 2018, 23:20

Re: Люди, відгукнуться, можливо мені потрібні саме Ви!!!

Сообщение oleksandr.khilchuk » 01 фев 2018, 22:35

Дякую всім за інформацію))



Ответить

Вернуться в «BAJAJ Pulsar 200NS (Kawasaki Pulsar 200NS, Rouser 200NS)»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 5 гостей