Не можна нормально замовити запчастини(вирішено )

Список и обсуждение работы официальных и неофициальных СТО BAJAJ
Аватара пользователя
IryxBro
Админ
Сообщения: 510
Зарегистрирован: 03 янв 2018, 16:50
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Не можна нормально замовити запчастини(вирішено )

Сообщение IryxBro » 24 дек 2018, 23:02

Андрэ писал(а):
16 дек 2018, 19:29
Меня интересует схема подключения спидометра. Хочу установить мультиприборку (спид.+тахом.)два в одном!
в личку или вайбер, плз. номер вы уже знаете


Супермодератор.
Bajaj Pulsar NS200, Avenger 220, Dominar 400, Dominar 400UG, Yamaha FZ6S2, Honda CB600F, Kawasaki Ninja 650 (ER6F)
https://zmarketchangers.com

Аватара пользователя
ServusGray
Сообщения: 16
Зарегистрирован: 15 авг 2019, 01:15
Откуда: Kyiv

Re: Не можна нормально замовити запчастини(вирішено )

Сообщение ServusGray » 21 май 2021, 17:24

Особисто мій минулорічний досвід, що перетік в цьогорічний (не по гарячим слідам, а вже минуло з місяць, я вспів попуститись, так би було ще емоційніше).
1. Дозвонитись нереально. в кращому випадку з третього разу. в кращому випадку
2. Нема чекЛиста (да, я розумію шо мені як власнику техніки воно більше треба але ... (див. п.4)
3. Обіцяні терміни "ми перезвоним" не соблюдаються. не страшно, але хлопці, ви ж самі кажете "за годину", "п'ятниця"... будьте відповідальними відповідати власним сказаним словам.
4. Персонал (не знаю скільки налічує відповідний відділ осіб) абсолютно не зацікавлений в наданні сервісу. Зараз мало продати будь-якого виду техніку (сам продажник), основний прилив бабла - сервіс. і коли ти весною приходиш за спейрПартсами за запчастинами, то чуєш: мінімум через 3 місяці твій пластик буде, і то... то ще не факт. скоріше восени ми шось там отримаєм контейнером"....

от і всьо. занавєс!

4. Заказ на запчастини робиш через гугл форму для зачастин на сайті оф.постачальника тхніки в У (за сумісництвом - то сайт салону де ти і купив байк). Вбив свої дані, вбив партсНамбер. пройшов 10й день, і тебе ощасливили мейлом (цитую):
"Даної запчастини немає в наявності
Для професійного підбору та замовлення запчастин, яких немає в наявності, радимо звернутися до місцевого дилера!"

Серйозно? А ти ж тоді хто? Як ти себе громко звеш на відкритті-закритті мото сезону BajajClub??? Я від такого месседжу ржав півдня... настільки смішно шо аж сумно.

П.С. Всьо шукай сам, пластик, резину, допи, задрачуй сам усіх кругом, як та жувачка на сраці джинсів.



Аватара пользователя
alex.engine
Сообщения: 669
Зарегистрирован: 23 фев 2018, 00:16
Откуда: Немішаєве
Контактная информация:

Re: Не можна нормально замовити запчастини(вирішено )

Сообщение alex.engine » 22 май 2021, 13:29

А ти ж тоді хто? Як ти себе громко звеш на відкритті-закритті мото сезону BajajClub???
Посмотрите даты постов - форум, он же Bajaj-Club, уже 3-й год как брошенный. То есть, уже 3 года как им никто не управляет, и судя по отсутствию какой-либо реакции бывших модераторов на что-либо, форум, он же Bajaj-Club, по факту никак не связан с импортером Bajaj. Потому что, если бы хоть какая-то связь была, то была бы хотя бы минимальная реакция на что-либо.

Может, они все в фэйсбук перетекли?


Dominar 400 + Pulsar 200NS

Аватара пользователя
ser.alex
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 21 дек 2020, 13:04

Re: Не можна нормально замовити запчастини(вирішено )

Сообщение ser.alex » 22 май 2021, 15:57

обращайтесь напрямую к https://www.facebook.com/profile.php?id=100001921478066
во всяком случае, деньги за запчасти идут на его карточку. Тем более у него на страничке лозунг "Стукайте в двері - Вам відкриють"
от и стукайте



Ответить

Вернуться в «Список и обсуждение СТО BAJAJ»

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и 4 гостя